Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Zmiana CD 30 + GID na DVD 70 + CID

Moderatorzy: piotii, miranda

Zmiana CD 30 + GID na DVD 70 + CID

Postprzez Domiss223 » 2 sie 2019, o 13:15

Witam mam astre GTC 2006 klimatyzacja manualna radio CD 30 + GID podstawowy wyswietlacz. Czy jezeli kupie komplet z allegro CD 70 + CID to zadziala mi sterowanie z kierownicy ??? koszt to 800 pln. Caly zestaw jest ze soba sparowany. TRZEBA to jakos logowac czy komplet sie uruchomi ??? Sa tez zestawy CID + DVD 90. Czy to podejdzie w ogole do mojej astry ?? Chcialbym zeby dzialala nawigacja jedynie komunikaty bc godzina spalanie - bez pola klimatyzacji. Jest sens kupowac ten zestaw ??? wiem, ze mam dokupic kabel RGB . Jak to wyglada czy ktokolwiek z gida przeszedl na cID ??
Domiss223
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sie 2019, o 13:09
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: Zmiana CD 30 + GID na DVD 70 + CID

Postprzez piternet13 » 9 sie 2019, o 12:15

Witam serdecznie od kilku dni posiadam Asterke i tez mam radyjko CD30 wodzialem takie z cd70 z navi lub dvd70 czy jest mozliwosc wymiany? Zeby to ladnie wygladalo i dzialalo
piternet13
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sie 2019, o 11:50
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.