Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem z reflektorami i czujnikiem parkowania

Moderatorzy: piotii, miranda

Problem z reflektorami i czujnikiem parkowania

Postprzez Crosby » 24 paź 2019, o 21:12

Witam opisze moją sytuacje, a mianowicie jestem nowym użytkownikiem Astry GTC 1,9 diesel 150KM, od zakupu poprzedni właściciel borykał sie z problemem czujników parkowania po wbiciu wstecznego jest jeden sygnał z okolic kierownicy Święci się kontrolka ale czujniki nie działają po sprawdzeniu kompem mam multi scaner Foxwell NT530 pro wyskoczył błąd za niskie napięcie głośniczka czy coś takiego czy da się to naprawić w jakiś sposób fajnie by było gdyby te czujniki parkowania działały, drugi problem to taki ze mam ksenony ale one się w ogóle nie ruszaja ani góra dół ani na boki a maja afl czy to moze być związane ze z tylu ktoś wywalił amorki ids i są zwykle świeci się na desce kontrolka IDS+ oczywiscie amorki nabylem uzywane z rozbiórki innej astry i na dniach bede je montowal czy ktos jest mi wstanie pomoc doradzic co zrobic z tymi czujnikami i ksenonami gdzie szukac przyczyny, bo zaczynam sie zniechecac i zalowac ze kupilem to auto, jak cos jestem z Katowic
Crosby
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 20:57
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: Problem z reflektorami i czujnikiem parkowania

Postprzez Patrykus » 25 paź 2019, o 07:07

skaner może masz fajny jednak ja już się przewiozłem na takich uniwersalnych wynalazkach z odczytami, czasami wychodzą bzdury, podepnij pod dedykowany sprzęt do opla bo to co opisujesz z czujnikami parkowania wygląda na uszkodzenie któregoś czujnika, tak działa oryginalny zestaw , przy jednym uszkodzonym blokuje całość, ksenon to samo - do sprawdzenia, poszukaj kogoś z Twojej okolicy z opcomem
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 27 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.