Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Gasnące światła podczas jazdy.

Moderatorzy: piotii, miranda

Gasnące światła podczas jazdy.

Postprzez Nox884 » 12 lis 2019, o 19:41

Witam, posiadam Asterke H z 2006 roku z silnikiem 1.9 CDTI 120 koni. Ostatnio wjeżdżając na podwórko przed garażem zgasło na kilka sekund kompletnie oświetlenie z zewnątrz pojazdu, podświetlenie zegarów radia itp. Jedyne co się świeciło to wyświetlacz komputera. Zbagatelizowałem problem, jednak wczoraj gdy wracałem z pracy światła zgasły na drodze podczas jazdy nocą przy prędkości około 80km/h co było już bardzo niebezpieczne ponieważ znajdowałem się w połowie zakrętu. Nie mam pojęcia o co chodzi, bezpieczniki ok, klemy ok, masa ok, usterka od tego czasu nie powróciła, sprawdzałem ładowanie aku, podczas jazdy waha się między 13.9 a 14.2v (a dziś nawet 14.9)maxymalnie. Na postoju około 12v
Ma ktoś może pomysł co może być tego przyczyną? Boje się jeździć nocna.
Z Góry dzięki.


Witam. Dla tych co mają podobny problem. Winę za to ponosił regulator na pięcie przy alternatorze kosz około 100 złoty. Trochę zabawy zeby wyjąć alternator ale całość zajęła mi około 3 godzin ( demontaż filtra paliwa potem alternatora i Łożenie wszystkiego)
Pozdrawiam
Nox884
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 10:15
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.