Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra H,maty grzewcze montaż

Moderatorzy: piotii, miranda

Astra H,maty grzewcze montaż

Postprzez jaszczomb1234 » 5 sty 2020, o 17:27

Witam, dziś przejechałem się autem które ma zamontowane seryjnie grzanie foteli,coś wspaniałego :D ponieważ w moim bolidzie nie mam takiego wynalazku pomyslałem o montażu , na znanym portalu namierzyłem coś takiego https://allegro.pl/oferta/mata-grzewcza ... 37c8b344f/
warto zakupić?jak zamontować?
jaszczomb1234
Starszy kierowca
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 maja 2019, o 18:43
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Astra H,maty grzewcze montaż

Postprzez Patrykus » 5 sty 2020, o 18:57

w AH występowały podgrzewane fotele, chyba 3 stopniowa regulacja, przełączniki były w listwie z awaryjnymi, połączone musi być jeszcze z czujnikiem zajętości fotela, moduł, itd... więc chyba lepiej rozeznać temat oryginału
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Astra H,maty grzewcze montaż

Postprzez jaszczomb1234 » 8 sty 2020, o 17:11

nie ma nic na znanym portalu ;) a montaż tej maty to łatwizna, zwalamy tapicerkę z siedziska i oparcia wkładamy maty ,podłączamy pod plusa z aku i gotowe :D
jaszczomb1234
Starszy kierowca
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 maja 2019, o 18:43
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Astra H,maty grzewcze montaż

Postprzez Patrykus » 8 sty 2020, o 19:22

nie do końca tak prosto kolego, fabrycznie założone maty grzeją jak siedzisz na fotelu, wstajesz to przestaje grzać pomimo załączonego włącznika, dlatego wspomniałem o czujniku zajętości fotela, jeszcze kwestia regulacji stopnia grzania, do tego są moduły które również cyklicznie wyłączają grzanie , przynajmniej w moim obecnym bolidzie tak działają , także to nie jest tylko kwestia podłączenia plusa i minusa z wyłącznikiem bo można coś sfajczyć
Jest za to tanie uniwersalne rozwiązanie https://www.lidl-sklep.pl/ULTIMATESPEED ... p100268899 :D :D
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.