Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wyświetlacz przestał działać

Moderatorzy: piotii, miranda

Wyświetlacz przestał działać

Postprzez crespo » 2 lut 2020, o 20:14

Witam.
Podczas jazdy zgasł mi wyświetlacz (GID 3 liniowy). Zauważyłem dziwny objaw. Po dojechaniu do celu i wyłączeniu silnika klimatyzacja cały czas pracowała i musiałem pokrętłami ją wyłączyć manualnie (oczywiście na "ucho", ponieważ ekran był czarny. Po powrocie do domu, przestał działać również panel od klimy(brak reakcji na pokrętła, czy wciśnięcie przycisku od nawiewu na szyby, lub też odmrażanie tylnej). Radio działa, ale po zgaszeniu auta i wyjęciu kluczyka, należy je wyłączyć manualnie, ponieważ ciągle gra. Chciałem jeszcze dodać, że od jakiegoś czasu często słyszę charakterystyczne dźwięki elektryki w aucie, takie "buczenie" wenątrz panelu. Kiedyś były to krótkie dźwięki, teraz wyje pół minuty. Takie dziwne rzeczy mi się zadziały i teraz moje pytania są następujące:
:arrow: 1. Z tego co wyczytałem na forum, wymiana wyświetlacza może to naprawić, ale czy ten mój konkretny przypadek również?
:arrow: 2. Czy jest możliwość naprawy samego wyświetlacza, czy konieczna wymiana? Ew. co bardziej opłacalne?
:arrow: 3. Co z tym "buczeniem"? Czy to wiąże się z moim problemem?
Liczę, że pomożecie, nie znam się zbyt na autach, zawsze czytam na forum, ale teraz takich dziwnych rzeczy jeszcze nie miałem i muszę prosić o pomoc.
Pozdrawiam serdecznie :) :)
crespo
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lut 2020, o 20:02


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 27 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.