Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wersja kurtyny

Moderatorzy: piotii, miranda

Wersja kurtyny

Postprzez Niechybny » 3 mar 2020, o 09:46

Witam.
Kupiłem Asterkę 1.6 XEP z 2007r w wersji kombi po lekkim dzwonie i chciałbym ją wyprowadzić.. I mam kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi na forum..więc:
Chcę kupić kurtynę ale znalazłem dwie wersje jedna białą (miękką) i drugą czarną twardą w stelażu plastikowym która jest właściwa albo jak to sprawdzić?
Mam klasyczny problem z szarpaniem i falowaniem obrotów. Podmieniłem cewkę na inną używaną i bez zmian więc teraz kolej na Egr. Czyszczenie kanałów i zaworu to 350 zl więc się zastanawiam czy po prostu nie zaślepić Egr płytką za 14 zeta z allegro.. Co o tym sądzicie? Jutro jeszcze zabiorę się za czyszczenie przepustnicy..
Którą wersję Opcoma skasuje crash datę?
Niechybny
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 13:05
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Wersja kurtyny

Postprzez szmic » 3 mar 2020, o 11:08

Niechybny napisał(a):Witam.
Którą wersję Opcoma skasuje crash datę?


procedurę resetu znasz , czy tylko wypytujesz, bo to nie jest tylko kliknięcie na przycisk
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Wersja kurtyny

Postprzez Niechybny » 3 mar 2020, o 11:37

Wyczytałem na innym forum:

Wchodzisz w SDM, programowanie, usuń zapis wyzwolenia, aktywuj, czekasz aż status będzie nieaktywny, zamykasz okno, rozłączasz się z SDM NIE SPRAWDZAJĄC BŁĘDÓW, wyłączasz zapłon, wyciągasz kluczyk, zamykasz centralny, czekasz 20 sekund, otwierasz centralny, wlączasz zapłon, laczysz się z SDM i sprawdzasz, czy da się skasować błędy. jak nie to to samo ale po rozłączeniu z SDM odepnij opcoma.

Jeśli to bzdura to możesz mnie naprowadzić na procedurę?
Niechybny
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 13:05
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Wersja kurtyny

Postprzez szmic » 3 mar 2020, o 12:49

naprowadzać nie mam zamiaru, coś w ten deseń chociaż są błędy w tym, opcom nie zawsze to łapie, najstabilniejszy to 1.59, nie podpalać się na 1.70 lub 1.95 bo działają dobrze jedynie z wersją softu 17XXXX z 2018, w połączeniu ze starymi wersjami nie ma zmian, w Twoim przypadku wystarczy pełny 15XXXX
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.