Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wymiana lusterka zewnętrznego - dylemat ile pin

Moderatorzy: piotii, miranda

Wymiana lusterka zewnętrznego - dylemat ile pin

Postprzez masu91 » 17 mar 2020, o 19:13

Cześć.

Niedawno jakiś młody-wściekły ścinając po łuku zerwał mi lusterko. Problem w tym, że nie znam się kompletnie na elektryce i nie wiem ile pinów mam szukać żeby było dobrze. Mam lusterko elektryczne, ale czy ogrzewane to już nie wiem. Korzystając z waszego narzędzia do VIN wyskoczyły mi takie dwie pozycje:
DDG= LUSTERKA ZEWNĘTRZNE STEROWANE ELEKTRYCZNIE Z PODGRZEWANIEM, SKŁADANE RĘCZNIE
DDU= LUSTERKA ZEWNĘTRZNE STEROWANE ELEKTRYCZNIE

Przesyłam fotki jak to wygląda od strony kabli
https://imgur.com/a/JMcSlF4

Domyślam się, że mogłem mieć opcje podgrzewaną albo nie. Czy mogę to jakoś sprawdzić lub ktoś z was wie ile pinów mam szukać?

Z góry dzięki za pomoc!
masu91
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 19:03
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: Wymiana lusterka zewnętrznego - dylemat ile pin

Postprzez topiq » 17 mar 2020, o 19:53

Sterowane to na bank. Myślę więc, że i podgrzewane. Drugie chyba ocalało? Włącz więc ogrzewanie szyby i organoleptycznie sprawdź czy grzeje po czasie. https://opel.7zap.com/pl/car/a04/b/8/ tu po VIN znajdziesz numery części. Z ogrzewaniem ma zdaje się 5 pin.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wymiana lusterka zewnętrznego - dylemat ile pin

Postprzez masu91 » 17 mar 2020, o 20:24

Dzięki za radę, zaraz obadam czy grzeje. Teraz pytanie co się stanie jeśli kupię np na 6 pin taką jak tu?
https://allegro.pl/oferta/lusterko-lewe ... 9070959447

Bedzie buba czy może wszystko sie dobrze zgra? Cena fajna a i kolor ten co potrzebuję stąd pytanie, Ale pierwszy raz widzę 6 pin, a nie 5 albo 7.

Edit: Już wszystko jasne. Gość zrobił literówkę bo po numerze z naklejki na aukcji widać, że to 7 pin. Tak więc szukam 5 pin. Dzięki za pomoc!
masu91
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 19:03
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Wymiana lusterka zewnętrznego - dylemat ile pin

Postprzez topiq » 18 mar 2020, o 15:51

Weź też pod uwagę, że do GTC/OPC idą inne a do HB 5D/ kombi inne. Są jeszcze poliftowe większe.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wymiana lusterka zewnętrznego - dylemat ile pin

Postprzez masu91 » 18 mar 2020, o 18:56

Dzięki za rady. Wiem, że te sportowe mają inne lusterka. Poliftowe też dla świętego spokoju omijam. Zamówiłem 5 pin i zobaczymy co będzie :)
masu91
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 19:03
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.