Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra twintop1.6 klapa przestała działać i dach.Ubytek prądu

Moderatorzy: piotii, miranda

Astra twintop1.6 klapa przestała działać i dach.Ubytek prądu

Postprzez asokolowski2 » 21 kwi 2020, o 22:25

Witam posiadam Astrę twintop 1.6 2007 od miesiąca.
Dach działał gdy kupiłem auto lecz nagle przestał. 3 sygnały przy próbie otwarcia. Po podłączeniu do komputera tylko błąd b3011 uda się go skasować lecz przy próbie otwarcia wszystko wraca. Zamek się zamyka i otwiera. Dzisiaj próbowaliśmy awaryjnie otworzyć dach, trochę ruszył lecz kolejny problem (z otwieraniem bagażnika). Przycisk na klapie nie otwiera bagażnika, lecz z komputera można otworzyć. Wszystkie kable wyglądają ok.
Szukałem na kilku forach lecz nie mam już pomysłów. Czy to zamek dolny do wymiany?
Dodatkowy problem to rozładowujący się akumulator
Czy ktoś ma jakiś pomysł?
asokolowski2
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 mar 2020, o 19:33
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Astra twintop1.6 klapa przestała działać i dach.Ubytek p

Postprzez Gorzki1971 » 25 sie 2020, o 17:17

Dzien dobry wszystki. Jestem tutaj nowy i mam problem z dachem w Astra H Twintop z 2007 r.
poniewaz po zamknieciu go recznie nie moge go uruchomic,po podlaczeniu sie kompem,komp go nie widzi go w ogole.W czym jest problem?Prosze o pomoc
Gorzki1971
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sie 2020, o 17:11
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.