Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Interesująca usterka

Moderatorzy: piotii, miranda

Interesująca usterka

Postprzez Mateuszopelastra » 14 maja 2020, o 21:07

Witam wszystkich członków forum. Jestem szczęśliwym posiadaczem Astry H 1.7 cDti z roku 2005.
Od kilku dni z moim samochodem dzieje się coś niedobrego. Historia ta zaczyna się od momentu kiedy przekręcając kluczyk nie mogłem zgasić auta. Dopiero po zaduszeniu silnik przestał pracować. Kolejnego.dnia udałem udalem.sie do mechanika zdaniem którego windą zaistniałej sytuacji była stacyjka. Niemniej jednak kolejnego dnia stacyjka została wymieniona na inną. Problem zniknął na jeden dzień. Kolejnego dnia w Astrrze chodziła pompa wspomagania i wył przekaznik sterowania silnika. Jeżeli ktoś coś wie to proszę o kontakt.aaa dodatkowo podczas włączonego akumulatora przekaznik podgrzewania swiec robi się gorący. Nie wiem już co robić proszę o pomoc
Mateuszopelastra
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2020, o 20:55
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.