Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Ikona auta z kluczykiem

Moderatorzy: piotii, miranda

Ikona auta z kluczykiem

Postprzez jimjw » 12 sty 2021, o 10:15

Witam,

temat tej ikony już był wałkowany nie raz, ale nie znalazłem odniesienia do mojego problemu.

Mianowicie, ikona auta z kluczykiem i czerwona ikona poduszki powietrznej pojawiła się po podłączeniu kamery samochodowej, a dokładnie Smart Boxa do podtrzymywania napięcia kamery w trybie parkingowym.
Dokładnie tego: https://www.mio.pl/tag-produktu/mio-smartbox/

SmartBox i kamery działają poprawnie, auto odpala, jeździ bez problemów, nie ma utraty mocy, klima, nawiew i cała reszta działa bez zarzutów.

Pojechałem na odczyty błędów i wykazało niskie napięcie na poduszce pasażera, pilota w kluczyku i wiatraka chłodnicy - wszystkie błędy skasowane i zniknęła kontrolka poduszki - ale auto z kluczykiem dalej się zapala zaraz pod uruchomieniu silnika, mimo że na komputerze nie wykazują żadne błędy.

Jakieś pomysły ?? i czy bezpiecznie jest tak jeździć ??
jimjw
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sty 2021, o 09:58
Silnik: 1.4 Z14XEL


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.