Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem ze światłami awaryjnymi/kierunkowskazami

Moderatorzy: piotii, miranda

Problem ze światłami awaryjnymi/kierunkowskazami

Postprzez izdeb880 » 22 lut 2021, o 18:02

Witam, mam taki problem. Po zaparkowaniu samochodu i zamknięciu na centralny zamek.
Po pewnym czasie załączyły się światła awaryjne. Pracują nawet w trakcie jazy autem, przez co nie działają kierunkowskazy.
Nie ma możliwości ich wyłączenia poprzez przycisk na desce rozdzielczej. Po odłączeniu akumulatora i ponownym podpięciu
światła awaryjne cały czas świecą. Nawet w czasie jazdy nie ma możliwości ich wyłączenia.
Rozebrałem nawet panel od wyłącznika awaryjnego oraz wyciągnąłem wtyczkę a światła nadal świecą.
Co może być przyczyną takiej awarii.
Dodam iż na rozłączonym akumulatorze sprawdzałem bezpieczniki w komorze silnika, następnie po podłączeniu akumulatora
problem znikną na chwilę obecną.
Ale obawiam się że jutro problem powróci. Czy ktoś się orientuje gdzie znajdują się bezpieczniki bezpieczniki od światła awaryjnego
albo przerywacz od kierunkowskazów bo gdzieś wyczytałem że może to być przyczyną problemu. niestety nie mogę ich zlokalizować;
proszę o pomoc w tym temacie
izdeb880
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 15:40
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.