Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Stukanie - zużyte stabilizatory?

Moderator: piotii

Stukanie - zużyte stabilizatory?

Postprzez Kubańczyk » 7 wrz 2014, o 17:29

Witam ponownie forumowiczów. Ostatnio podczas jazdy po wybojach nasilił się nieprzyjemny stukot w mojej astrze h. Znajomy mechanik wydał wyrok pt. stabilizatory. Pewnie ktoś z Was wymieniał. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć? Poleca ktoś elementy jakiejś firmy?
Pozdrawiam
Kubańczyk
Kierowca
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 08:45
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Stukanie - zużyte stabilizatory?

Postprzez loomisti » 1 paź 2014, o 22:53

Ja za łącznik Lemfordera płaciłem 70 zł - miał dobre opinie, dlatego sie na niego zdecydowalem.
Odradzam zdecydowanie Febiego - 8tkm i do śmietnika.
loomisti
Kierowca
 
Posty: 29
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 14:07
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Stukanie - zużyte stabilizatory?

Postprzez tuszok » 3 paź 2014, o 09:58

Przy wymianie łączników stabilizatora nie zapomnij o wymianie gum trzymających stabilizator.
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Stukanie - zużyte stabilizatory?

Postprzez sparspar » 19 mar 2015, o 19:46

Witam
Wczoraj u siebie wymieniałem lewy łącznik. Wytrzymał 25 miesięcy czyli 35 tyś km. firmy Febi a drugi trzyma się dobrze a kosztował 20 zł mniej firmy Kager ( to firma floty.pl). Któregoś dnia wkleje wam zdjęcie , zdziwicie się co było przyczyną zużycia łącznika
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.