Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wymiana amortyzatorów

Moderator: piotii

Wymiana amortyzatorów

Postprzez deepower » 18 lip 2012, o 20:23

Witam.
Chcę wymienić amortyzatory tył ale chciałbym najlepiej kupić olejowo - gazowe. Czy takie występują? jaka firma robi olejowo - gazowe do Astry H? Chcę najlepiej firmę SACHS ale znajduję na allegro same gazowe. Widzę że najwięcej sprzedaję się KAYABA i są połowe tańsze od sachs?. Ja zapłacę i chcę mieć spokój przez długi czas. Proszę o pomoc.
deepower
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 16:25
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Wymiana amortyzatorów

Postprzez deepower » 22 lip 2012, o 20:26

Witam.
Chcę wymienić amortyzatory tył ale chciałbym najlepiej kupić olejowo - gazowe. Czy takie występują? jaka firma robi olejowo - gazowe do Astry H? Chcę najlepiej firmę SACHS ale znajduję na allegro same gazowe. Widzę że najwięcej sprzedaję się KAYABA i są połowe tańsze od sachs?. Teraz mam olejowo - gazowe a jak założę gazowe to będzie to miało wpływ na zawieszenie?. Chcę mieć spokój przez długi czas. Proszę o pomoc.
deepower
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 16:25
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Wymiana amortyzatorów

Postprzez aiki » 30 lip 2012, o 12:02

ja ma wymienione na kayaby i jezdze na nich 2 lata i sa ok. Teraz szykuje mi sie przód do wymiany, ale najpierw musze ogarnac finanse
aiki
Starszy kierowca
 
Posty: 39
Dołączył(a): 30 lip 2012, o 08:30
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.