Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Części ids + po wypadku

Moderator: piotii

Części ids + po wypadku

Postprzez szczotek1 » 22 mar 2013, o 15:38

Witam Wszystkich. Potrzebuje porady, par tygodni temu miałem "drobny wypadek" uderzyłem kołem w krawęznik, dostała zwrotnica i mcpherson niestety z ids+
cała rzecz stała się w holandii, zawiozłem auto do mechanika zrobił na sztuke zebym mogł w miare możliwości dojżdzać do pracy, jednak jest tam pospawany mcperhson do zwrotnicy i nie jst to zbyt bezpieczne, wiec szukam części żeby Astra (GTC) znowu staneła na kołach jak należy mam jednak problem z dostępnością tych elementów z ids+ zastanawuiam się czy te części będą pasowały od modeli 5 drzwiowych ewentualnie od twin topa ? koszt nowych przewyzsza moj budżet wiec szukam urzywanych części, Bardzo was prosze o jakieś informacje apropos ewentualnej mozliwości zamontowania części z 5 drzwiówki lub twin topa do astry GTC, w sklepach tego nie zabardzo wiedzą, albo nie chcą powiedzić a nie sztuka wywalic 1500 zł w niepasujące części potrzebuje Zwrotnice i mcpersona. a moze ktoś ma do sprzedania w rozsądnej cenie... Pozdrawiam
szczotek1
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 17:55
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: Części ids + po wypadku

Postprzez andy17d » 30 mar 2013, o 14:55

Może lepiej byś wyszedł na tym, jakbyś wyremontował go z AC.
Jeśli szukasz części, to masz do tego odpowiedni dział.
Avatar użytkownika
andy17d
Moderator
 
Posty: 320
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 09:56
Lokalizacja: PO
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.