Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Skrzypienie w zawieszeniu - Z18XER

Moderator: piotii

Skrzypienie w zawieszeniu - Z18XER

Postprzez jaboleq93 » 24 kwi 2018, o 10:37

Witam, Astre H GTC posiadam od listopada 2017r.
Pacjent: Astra GTC, 2007, przebieg 125k, silnik: benzyna 1,8. 140km, Z18XER.

1) Gdy jade powyzej zalozmy 70km/h z podwozia, zawieszenia slychac jakby cos skrzypilo, trzeszczalo - ciezko to opisac, chociaz skrzypienie najlepiej opisuje ten dziek. Nie jest to mega glosne, ale gdy scisze radio to slychac ewidentnie. Ten irytujacy dzwiek slychac tylko i wylacznie gdy jade szybciej. Co to moze byc?

2) Przy ostrym, mocnym skrecaniu, glownie przy zawracaniu slychac MINIMALNE stukanie w przedniej osi - tego jestem niemal pewien, ze to przeguby.

3) W piatek zauwazylem na nadkolach tylko z prawej strony (przod, tyl) jakies dziwne slady smaru, takie nitki smaru. Co to takiego? I z czego to? Moze przeguby?
edit: dzisiaj ku mojemu zdziwieniu, zauwazylem takie same nitki smaru z przodu obok tablicy rejestracyjnej.

Na dniach wybieram sie do mechanika, ale zanim tam bede zawsze dobrze poczytac Wasze opinie :)
Pozdrawiam
jaboleq93
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 10:17
Silnik: 1.8 Z18XER


Re: Skrzypienie w zawieszeniu - Z18XER

Postprzez jaboleq93 » 18 cze 2018, o 08:39

mhm, a ja nie wywalę.
jaboleq93
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 10:17
Silnik: 1.8 Z18XER

Re: Skrzypienie w zawieszeniu - Z18XER

Postprzez MarTech » 18 cze 2018, o 17:49

Nie karm trolla. Zarejestrował się tylko po to, aby przemycić reklamę o ulotkach...
MarTech
 


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.