Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Lewe przednie nadkole zachlapane olejem

Moderator: piotii

Lewe przednie nadkole zachlapane olejem

Postprzez matwolczak » 4 cze 2019, o 08:06

Dzień dobry, witam serdecznie wszystkich forumowiczów i proszę o pomoc.
Zauważyłem wczoraj w swojej Astrze kropki tłustej cieczy na karoserii z lewej strony, okazało się że źródło tych plam jest w lewym przednim nadkolu które całe jest zachlapane olejem. Nie podnosiłem jeszcze samochodu i nie ściągałem koła żeby dokładniej się przyjrzeć bo nie miałem już na to wczoraj czasu a dziś z samego rana do pracy. Położyłem się jedynie pod samochodem, zaglądałem od góry i od strony koła czy nie widać tam jakiegoś wycieku ale nigdzie nie widać nawet kropli oleju ani w ogóle żadnej cieczy... Może ktoś miał taki problem i chociaż rzuci jakiś punkt zaczepienia co to mogłoby być, kiedyś w BMW mojego ojca była taka sytuacja bo okazało się że tam przed nadkolem jest chłodnica oleju i się rozszczelniła rzucając olej na felgę a ta robiła rozbryzg jak u mnie, ale w Astrze tam chyba nic nie ma, prawda? Nie znalazłem nigdzie informacji o takim problemie a szukam drugi dzień więc postanowiłem założyć temat. Dodam jeszcze że wczoraj wracając z pracy 2 razy na krótki czas pojawiły się wibracje na całym samochodzie, nawet pasażerowie bardzo wyraźnie je poczuli, za pierwszym razem trwało to może z 15s, za drugim może z 10s być może ma to jakiś związek... Jeszcze trochę to zepchnę ten samochód z przepaści... 15tys kilometrów przejechane i prawie 9tys w naprawy a tu znowu coś się dzieje.... :| :| :|
Dodam jeszcze że felga i opona są suche a tego cholernego oleju w nadkolu i na karoserii przybyło nawet po 3km jazdy :?
matwolczak
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 wrz 2018, o 15:11
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Lewe przednie nadkole zachlapane olejem

Postprzez barttez1 » 13 cze 2019, o 12:26

cześć
a jak chodzi ci wspomaganie ?
barttez1
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 cze 2019, o 12:20
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.