Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Czujnik Deszczu Przód

Moderator: piotii

Czujnik Deszczu Przód

Postprzez ASTRA H GTC 1.6 » 11 paź 2016, o 13:07

Witam mam Astrę z 2007 r. Z16XER benzyna 1.6 - 115km. Mam pytanie po sprawdzeniu wyposażenia po VIN w opisie znalazłem :
kod CE1 = WYCIERACZKI PRZEDNIE STEROWANE CZUJNIKIEM DESZCZU .Czy ktoś ma w swojej Astrze wpisany taki kod ?
Czy po prostu zaszła jakaś pomyłka i chodzi o tylną wycieraczkę ?
Kiedy pada deszcz automatycznie włącza mi się tylna wycieraczka po włączeniu wstecznego biegu.Przednie natomiast włączam przełącznikiem ?

Model:Astra H
Nadwozie:3-drzwiowy hatchback
Silnik:Z16XER (benzyna, 1.6 - 115 KM)
*** Wyposażenie komfortowe: ***
A51 =PRZEDNIE SIEDZENIE KUBEŁKOWE
AH3 =FOTEL KIEROWCY Z REGULACJĄ RĘCZNĄ 4-RO KIERUNKOWĄ
AY5 =ZAGŁÓWEK TYLNY ŚRODKOWY POKRYTY TKANINĄ
CE1 =WYCIERACZKI PRZEDNIE STEROWANE CZUJNIKIEM DESZCZU
ECA =KLUCZYK SKŁADANY TYPU SCYZORYK
K34 =TEMPOMAT ELEKTRONICZNY
NR1 =WSPOMAGANIE UKŁADU KIEROWNICZEGO, ELEKTROHYDRAULICZNE O ZREDUKOWANYM PRZEŁOŻENIU
UJC =PRZEŁĄCZNIK TRYBU SPORTOWEGO
Avatar użytkownika
ASTRA H GTC 1.6
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 wrz 2016, o 08:57
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Czujnik Deszczu Przód

Postprzez szmic » 11 paź 2016, o 19:38

CE1 = WYCIERACZKA, PRZEDNIA, SYSTEM PRACY IMPULSOWEJ - tak brzmi formułka z mojego vinu w EPC, po szczegółowym sprawdzeniu w bazie kodów wyposażenia dodatkowego ASO wychodzi CE1= czujnik deszczu, nie ma żadnej pomyłki chodzi o przednią szybę (czujnik zmierzchu/deszczu na szybie +włącznik świateł z funkcją auto)
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.