Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Radio podglasza sie na maksa

Moderator: piotii

Radio podglasza sie na maksa

Postprzez Suchyy » 26 kwi 2017, o 09:45

Witam, mam problem z radiem w mojej astrze h gtc 2006r. Otóż jechalem sobie wszystko dzialalo normalnie, podglosnilem muzyke dosyc glosno i przesluchalem utwor gdy sie zmienilo na nastepny i chcialem sciszyc to moglem wyciszyc radio do 0 a jak tylko ruszylem pokrętełkiem żeby podgłośnić radio podgłasza sie na full ze az wszystko pierdzi.
Proszę o pomoc czy da rade to jakoś naprawić lub co moglo się zepsuć.
Pozdrawiam.
Suchyy
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lip 2016, o 21:14
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: Radio podglasza sie na maksa

Postprzez Bugs » 8 cze 2017, o 13:35

to pewnie problem z potencjometrem.. znajomy w jakims radiu miał tak ze się zepsuł potencjometr i właśnie radio mu grało na fulla czasami sie udało wyregulować ale mało kiedy...
Bugs
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 10:19
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Radio podglasza sie na maksa

Postprzez hevimental » 8 cze 2017, o 18:19

Suchyy napisał(a):Witam, mam problem z radiem w mojej astrze h gtc 2006r. Otóż jechalem sobie wszystko dzialalo normalnie, podglosnilem muzyke dosyc glosno i przesluchalem utwor gdy sie zmienilo na nastepny i chcialem sciszyc to moglem wyciszyc radio do 0 a jak tylko ruszylem pokrętełkiem żeby podgłośnić radio podgłasza sie na full ze az wszystko pierdzi.
Proszę o pomoc czy da rade to jakoś naprawić lub co moglo się zepsuć.
Pozdrawiam.


jak chcesz to mam na sprzedaż radio w komplecie z ekranem i ramką z mojej astry
Avatar użytkownika
hevimental
Starszy kierowca
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 06:10
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.