Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

komputer pokładowy

Moderator: piotii

komputer pokładowy

Postprzez NEEX » 29 kwi 2017, o 21:05

Witam jestem tutaj nowy od kilku dni jestem posiadaczem Opla Astry H rok 2009 1.6 benzyna. Mam takie pytanie bo jak jechałem na jeździe próbnej to na wyświetlaczu pokazywało mi o ile sie nie mysle ile moge przejechać jeszcze km na tym paliwie co mam w baku, a teraz jak wracałem juz po zakupie i było mało benzyny to mi krzyczał na wyświetlaczu zatankuj mnie i to pytanie do was kochani ze nie wiem gdzie teraz to pokazuje ile tych km bede mogł zrobić czy dlatego, że jest za mało benzyny w baku i tego nie pokazuje czy może ta wersja Astry tego nie ma wcale porsze o pomoc i jesli nie w tym dziale napisałem posta to przepraszam ;) czekam na odpowiedz;)
NEEX
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 kwi 2017, o 20:58
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: komputer pokładowy

Postprzez hevimental » 30 kwi 2017, o 18:12

Ilość kilometrów uzależniona jest od sposobu jazdy, więc nie ufaj temu co się pokazuje. Lepiej dotankuj zanim pompa zassie syf z dna baku.
Avatar użytkownika
hevimental
Starszy kierowca
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 06:10
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: komputer pokładowy

Postprzez metalgrey » 24 lip 2017, o 17:37

Witam. Mam wyświetlacz Gid. Po przytrzymaniu sound pojawia się piknięcie, czyli wszystko ok. Naciskając BD , raz pojawia się not function, kolejny raz jakieś cyfry napięcie pokazuje 13, i coś dalej masę zer, dalej masę zer i dalej masę zer. O co chodzi? to not function czy jednak coś jest , ale nie to co mnie obchodzi jak temp. cieczy chłodzącej spalanie itd. Co można zrobić wgrać soft w Oplu czy jak? Dzięki za odpowiedź.
metalgrey
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 lip 2017, o 08:25
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.