Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Jak skasować błędy opel astra

Moderator: piotii

Jak skasować błędy opel astra

Postprzez gronek1979 » 28 maja 2017, o 09:51

Jak skasować błąd jakikolwiek bo pali mi się auto z kluczykiem na pozycji a jak odpalę silnik to gaśnie ale coś jest nie tak skoro nie gaśnie na pozycji i chcę skasować i sprawdzić czy ponownie się pojawi. Czy zdejmując klemę minusową skasuję bład i nic się w aucie nie stanie chodzi o elektronikę zeby gorzej się nie porobiło czy lepiej do fachowca na komputer proszę o poradę.
gronek1979
Starszy kierowca
 
Posty: 50
Dołączył(a): 30 mar 2016, o 20:36
Silnik: 1.8 Z18XE


Re: Jak skasować błędy opel astra

Postprzez marcinbijak79 » 24 sie 2017, o 21:30

Najlepiej jechać na podpięcie pod komputer do mechanika/elektryka/znajomego przynajmniej będziesz wiedział co mu dolega, skasować sam bez pomocy komputera to raczej tak niestety, możesz próbować zdjąć klemę na kilka minut, jeżeli to był tylko przypadkowy bład nic nie mający z awarią to jest szansa że zniknie, jak nie to jak pisałem wyżej. Możesz też zakupić interfejs do diagnostyki i mieć na przyszłość do innych aut.
marcinbijak79
Kierowca
 
Posty: 19
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 20:57
Lokalizacja: Kielce
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.