Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Gwintowane tuleje do mocowania bagażnika

Moderator: piotii

Gwintowane tuleje do mocowania bagażnika

Postprzez mwielg » 2 paź 2017, o 07:26

Witam Wszystkich,

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów spotkał się z problemem, że nie mógł odkręcić bagażnika ponieważ śruby mocujące kręciły się razem z gwintowaną tuleją osadzoną w rowku na dachu? Tuleja powinna być nieruchoma aby móc wkręcić śrubę od bagażnika. Czy jest jakaś możliwość aby dostać się do tej tulejki od strony kabiny pasażerskiej?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.


Pozdrawiam,

Michał
mwielg
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 paź 2017, o 07:10
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL


Re: Gwintowane tuleje do mocowania bagażnika

Postprzez Leniu » 16 gru 2017, o 13:32

A może warto poszukać informacji na ten temat w Internecie? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)
Pomyślałem o wygłodniałych kotach
Avatar użytkownika
Leniu
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 gru 2017, o 22:37

Re: Gwintowane tuleje do mocowania bagażnika

Postprzez mwielg » 16 gru 2017, o 14:09

Szukałem w necie i trafiłem na to forum. Kółko się zamknęło. Nie mniej jednak już sobie poradziłem.
mwielg
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 paź 2017, o 07:10
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Gwintowane tuleje do mocowania bagażnika

Postprzez tomqs » 14 sie 2018, o 19:26

Miałem ten sam problem. Z tulejkami sobie poradziłem i wkręciłem je ponownie poprawnie jednak w jednej z nich wyrobił się gwint. Teraz szukam miejsca gdzie mógłbym taką tulejkę kupić. Niestety bez powodzenia w internecie. Pewnie trzeba się udać na jakiś szrot.. prośba o pomoc.
tomqs
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2018, o 19:13
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.