Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Centralny Zamek niewiedza dziwna sprawa

Moderator: piotii

Centralny Zamek niewiedza dziwna sprawa

Postprzez astrah2006ctdiopelek » 10 lis 2017, o 15:43

Witam. Co do mojego przypadku, to ma sie to tak:
Opel Astra H nie działa centralny zamek z pilota oraz z przycisku na konsoli w drzwiach (przód i tył)Wogóle nie ma reakcji. Z centralnego zamka, zamyka się tylko bagażnik. Bezpieczniki sprawdzone, wszystkie sa ok. Wiązka kabli w drzwiach po lewej stronie :2 przerwane przewody( 2 grube) po złączeniu problem nie zniknął. Za to pokazał się blad od immobilajzera. co do programowania kluczyka to podobno wystaczy włożyć do stacyjki. ( tażke nie działa) na obu kluczykach jest tak samo. z tym że na kluczyku serwisowym wyskakuje isp3. czyli slabe baterie. Baterie wymienione. Dodam jeszcze iż przed złączeniem przewodów w tylnich drzwiach Astra rozładowywała mi akumulator. Bardzo proszę o porady co zrobic z tym centralnym. FOrum przeszuklałem lecz podobnej sytuacji chyba nikt nie mial.
astrah2006ctdiopelek
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 15:23
Silnik: 1.3 CDTI Z13DTH


Re: Centralny Zamek niewiedza dziwna sprawa

Postprzez Azmir89z » 7 maja 2018, o 10:10

Mam identyczny problem. Proszę o pomoc
Azmir89z
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 10:01
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.