Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Czujniki cofania oraz radio

Moderator: piotii

Czujniki cofania oraz radio

Postprzez kamcio100 » 12 gru 2017, o 11:43

Witajcie, miałbym pytanie do was. Może ktoś z was dokładał czujniki cofania do swojej astry ? Obecnie mam listwę pod zderzakiem jednak jest ona mało precyzyjna, przykleiłem tak jak zalecał producent jednak po czasie uruchamiała się i pikała od razu po wrzuceniu wstecznego, nawet jak nic kompletnie nie było z tyłu. Zdjąłem zderzak i przykleiłem ją deczko wyżej ale to teraz raz działa raz nie, mało dokładnie. Przyzwyczaiłem się do tego ustrojstwa więc szukam czegoś może lepszego, czyli typowych czujników w zderzaku gdzie je widać. Ktoś może jakies polecić ? brać 4 czy 8 szt bo widziałem że też są takie. Może ktoś ma sprawdzone to podpowie co i jak.

Zastanawiam się też nad zmianą radia na inne, jakieś z USB itd, dlatego tutaj też prosiłbym o podpowiedź co w jakim kierunku miałbym iść ? Czy ktoś też może coś polecić ? Czy brać może już takie z możliwością podłączenia kamery cofania, dotykowe na androidzie ? Wiem, że zależy to od preferencji osobistych jednak rozważam wszelkie możliwości.

Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na czujniki to 200-250zł, a na radio do 1tyś zł max

Edit: Z tego co widzę to są też takie śmieszne lusterka wsteczne, że po wyborze wstecznego uruchamia się ekranik z czujnikami. Więc może coś takiego zaimplementować, to 250zł kosztuje
kamcio100
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 mar 2017, o 17:18
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.