Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Obudowa filtra powietrza

Moderator: piotii

Obudowa filtra powietrza

Postprzez Wujek_Samo_Zlo » 22 sty 2018, o 20:10

Witajcie,

po przeszukaniu 5 stron googla nie pozostaje mi nic innego jak zapytać Was - forumowiczów.

Otóż w ostatnim czasie zakupiłem swój pierwszy samochód - trzydrzwiowego Opla Astrę H 1.6T z delikatnie rozbitym przodem. Ucierpiała między innymi wspomniana w temacie obudowa filtra powietrza. Na znanym serwisie aukcyjnym szukałem obudowy, gdzie spośród 9 ich stron znalazłem tylko dwie konkretnie pod silnik 1.6T i to w dość wysokich cenach w porównaniu do pozostałych. Jako, że nigdy nie zgłębiałem tematu obudów filtra powietrza, moje pytanie brzmi, czy orientuję się ktoś czy obudowy o takiej samej budowie (kształcie) ale od innych silników będą pasowały do mojego modelu? Jak by nie patrzeć to kawałek plastiku, który trzyma filtr, natomiast nie znam się, więc wolę się upewnić. Ewentualnie czy ktoś kto posiada taki sam model mógłby mi podać oznaczenie (numer) tej obudowy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Wujek_Samo_Zlo
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2018, o 19:54
Silnik: 1.6T Z16LET


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.