Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Akumulator

Moderator: piotii

Akumulator

Postprzez kubakt » 25 maja 2018, o 14:51

Witam.
Chciałbym zapytać jaki polecacie akumulator do Astry III rok produkcji 2006, benzyna silnik 1.6? W instrukcji nic na ten temat nie znalazłem, obecnie założony akumulator o następujących parametrach:
Pojemność [Ah]: 60
Prąd rozruchowy [A]: 480

Dokładnie taki jak na tym zdjęciu:
https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x ... 519719.jpg

Czy kupić taki sam, czy o innych parametrach?
kubakt
Kierowca
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 10:45
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Akumulator

Postprzez miranda » 26 maja 2018, o 13:48

kubakt napisał(a):W instrukcji nic na ten temat nie znalazłem

W oryginalnej instrukcji w Danych Technicznych/Instalacja Elektryczna jest rozdział Akumulator.
60Ah jest na liście. Skoro masz 480(SAE) i nie sprawia problemów to bym nie kombinował z inną wersją.
Avatar użytkownika
miranda
Moderator
 
Posty: 246
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 16:28
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Akumulator

Postprzez kubakt » 27 maja 2018, o 12:42

miranda napisał(a):
kubakt napisał(a):W instrukcji nic na ten temat nie znalazłem

W oryginalnej instrukcji w Danych Technicznych/Instalacja Elektryczna jest rozdział Akumulator.
60Ah jest na liście. Skoro masz 480(SAE) i nie sprawia problemów to bym nie kombinował z inną wersją.

Mam instrukcję ze strony Opla do Astry, i w "Dane techniczne" nie ma nawet podrozdziału o instalacji elektrycznej. Są podane jakie oleje, ciśnienie powietrza w oponach, wymiary pojazdu itp. ale nic o akumulatorze nie znalazłem.

Obecny akumulator jakby to powiedzieć... nie wiem czy będzie sprawiał problemy czy nie, gdyż niedawno kupiłem auto i akumulator jest do wymiany.
kubakt
Kierowca
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 10:45
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Akumulator

Postprzez miranda » 28 maja 2018, o 15:02

Miałem na myśli papierową czyli książkową instrukcję jaka była wydawana w ASO :)
Avatar użytkownika
miranda
Moderator
 
Posty: 246
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 16:28
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.