Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wskaźnik Turbo z17dth

Moderator: piotii

Wskaźnik Turbo z17dth

Postprzez Grzesio_77 » 10 kwi 2019, o 08:31

Witam, zamontowałem ostatnio dodatkowe zegary do Astry mianowicie czujnik temperatury wody, voltomierz, i z racji nowej turbiny wskaźnik doładowania. Wszystko jest dobrze tylko pojawią się pytanie którego nie mogę znaleźć na forum ( jeśli gdzieś było przepraszam za powielanie) gdzie podpiąć wąż z tym trójnikiem żeby było Dobrze. Na początku myślałem że bezpośrednio przy Turbo ale na wskaźniku wychodziło -0,4 -0,5 jak dawałem po gazie. Patrzyłem też za silnikiem również było ciśnienie na minusie. Sprawdzałem kolegi zegar jest ok pokazuje tak samo. Więc pytanie rodzi się gdzie podpiąć trójnik lub czy coś jest uszkodzone jeśli wpięte było dobrze a był minus. Jestem zielony w temacie proszę o jak najjaśniejsze wytłumaczenie , dziękuję :)
Grzesio_77
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 08:24
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Wskaźnik Turbo z17dth

Postprzez Patrykus » 10 kwi 2019, o 20:25

Podziwiam za wynalazki, temp i napięcie można odczytać w każdej chwili w ukrytym menu, chyba że bieda na wyposażeniu z wyświetlaczem i kompem, wskaźnik turbo po co Ci to, rajdówki z tego nie zrobisz
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Wskaźnik Turbo z17dth

Postprzez Grzesio_77 » 12 kwi 2019, o 11:36

Prosiłem o pomoc a nie krytykę kolego. Nie mam ukrytego menu nie znaczy że bieda. Biedny jest ktoś kto krytykuje innych ;) a wskaźnik boost żeby mieć na oku nowe turbo. Tak że skoro się nie znasz i nie wiesz jak zrobić co pokazałeś wypowiedzią proszę nie udzielaj się i nie krytykuj ;)
Grzesio_77
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 08:24
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.