Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Jak złożyć lusterka w Astrze 1.7 2008r.

Moderator: piotii

Jak złożyć lusterka w Astrze 1.7 2008r.

Postprzez vegard420 » 26 wrz 2019, o 08:49

Lusterka mam elektryczne, ale pytanie czy jako tako mogę je elektrycznie złożyć? odkryłem przypadkowo że lusterko od strony pasażera da się złożyć z wlozeniem w to siły (przechodzący człowiek mi je prawdopodobnie złożył, lub kierowca większego samochodu który chciał przejechać). Próbowałem natomiast złożyć lusterko od strony kierowcy ale nie szło. Czy ktoś wie jak je złożyć lub ma jakieś pomysły? nie chce uszkodzić czy polamac lusterek więc za dużej siły nie używałem do złożenia jego :D
vegard420
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 08:40
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Re: Jak złożyć lusterka w Astrze 1.7 2008r.

Postprzez Patrykus » 26 wrz 2019, o 12:23

co masz na myśli elektryczne, to że są ustawiane elektrycznie nie oznacza że są składane elektrycznie, AH które mają na wyposażeniu składanie elektr robi się przyciskiem na panelu w drzwiach kierowcy, jest on oznaczony kwadratem ze strzałką na samym środku tam gdzie jest regulacja prawo/lewo/góra/dól, jeżeli chodzi o złożenie ręcznie całości to lekko do góry i w kierunku szyby, najlepiej to poszukaj instrukcji obsługi AH z 2011r jest opis na stronie 35 i 36
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Jak złożyć lusterka w Astrze 1.7 2008r.

Postprzez topiq » 27 wrz 2019, o 07:45

Może się zastały. U mnie też przechodzień rozruszał, tylko że w drugą stronę aż dolna obudowa spadła. Lekko nie może być, bo by się same podczas jazdy składały. Przytrzymaj u dołu za obudowę i ciśnij do szyby. Chyba, że jakimś cudem masz założone elektrycznie składane ale panel jest na zwykłe. Bez rozebrania chyba się tego nie sprawdzi. Elektrycznie składane mają 7 PIN. No ale osobiście wątpię w taki ficzer w Aśce poliftowej z dieslem 1.7.
https://archiwum.allegro.pl/oferta/pane ... 53179.html Tak wygląda panel z przyciskiem do składania lusterek.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.