Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Sprawdzenie przebiegu astry

Moderator: piotii

Sprawdzenie przebiegu astry

Postprzez aruuss » 16 wrz 2013, o 11:31

Witam
Na forum http://forum.vectraklub.pl/, znalazłem jak op-com`em sprawdzić przebieg samochodu.
Zrobiłem wszytko tak jak jest opisane i mam różnicę ok 100 km między przebiegiem w zakładce "nadwozie", a zakładką "silnik".
Na ile wiarygodny jest ten przebieg, zwłaszcza, że funkcjach op-com`u, znalazłem też zakładkę "ustaw przebieg"???
aruuss
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 11:48
Silnik: 1.3 CDTI Z13DTH


Re: Sprawdzenie przebiegu astry

Postprzez ŁukaszL » 16 wrz 2013, o 18:50

Cześć,

u mnie obydwa przebiegi były identyczne, a wg. mojego mechanika, powinny się różnić tak jak np. u Ciebie o niewielką ilość. Więc moim zdaniem nie powinieneś się doszukiwać drugiego dna :-) A co do zakładki "ustaw przebieg", no cóż, jak ktoś ma potrzebę to zrobi z tego odpowiedni użytek :-)
ŁukaszL
 

Re: Sprawdzenie przebiegu astry

Postprzez mateusz » 16 wrz 2013, o 20:39

witam u mnie przy przebiegu 110 k byla roznica ok 370 km. czy przy tak niskim przebiegu to normalne? roznica 370 km a nie jak u kolegi @aruuss 100 km?
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Sprawdzenie przebiegu astry

Postprzez lisu7 » 23 mar 2018, o 19:30

Sorki ze odkopie ale może ktoś napisać jak sprawdzić op-comem przebieg bo podłączałem pod komuetr z oprogramowaniem Delphi i i przebiegu mi nie pokazało..
lisu7
Klubowicz
 
Posty: 90
Dołączył(a): 11 wrz 2017, o 18:57
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.