Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Załaczniki

Regulamin forum, informacje o działaniu strony.
Tutaj można zgłaszać pomysły odnośnie rozwoju strony.

Załaczniki

Postprzez Didus » 23 lip 2015, o 14:54

Witam,
Mam pytanie jak wygląda sprawa limitów wielkości załaczników?
Próbowałem wstawić zdjęcie do postu i za chiny nie moge bo ciągle mam komunikat o przekroczonej wielkości załacznika....?
Zaznaczę że od momnetu rejestracji na stronie nie wstawiłem jeszcze żadnego załacznika.
Didus
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 lip 2015, o 21:53
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: Załaczniki

Postprzez wini » 27 lip 2015, o 23:16

Nie męcz się z załącznikami, skorzystaj z serwisów pokroju imgur.com lub innych, które pozwolą Ci umieścić obrazek i przesłać na forum link, lub wkleić jako obrazek korzystając ze znaczników [img]
wini
Kierowca
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 19:01
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Załaczniki

Postprzez Didus » 28 lip 2015, o 06:36

Oczywiście że można na wiel sposobów wstawić obrazek ale z ciekawości pytam co się dzieje na stonie że nie darady.... :(
Didus
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 lip 2015, o 21:53
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Załaczniki

Postprzez admin » 27 sty 2016, o 20:55

Didus napisał(a):Witam,
Mam pytanie jak wygląda sprawa limitów wielkości załaczników?
Próbowałem wstawić zdjęcie do postu i za chiny nie moge bo ciągle mam komunikat o przekroczonej wielkości załacznika....?
Zaznaczę że od momnetu rejestracji na stronie nie wstawiłem jeszcze żadnego załacznika.


Limit to 256 KB na plik i 3 pliki w jednym poście. Przez pewien czas był problem z załącznikami ale teraz już wszystko działa.
Avatar użytkownika
admin
Administrator
 
Posty: 91
Dołączył(a): 13 wrz 2011, o 13:50


Powrót do Regulamin i funkcjonowanie strony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.