Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

3 błędy i brak mocy

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

3 błędy i brak mocy

Postprzez fario92 » 9 wrz 2019, o 20:47

witam
Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. Posiadam od dłuższego czasu problem z tzw. Autko z kluczykiem przez dłuższy czas pojawiało się to raz na miesiąc a teraz non stop po czym samochód blokuje się na ok. 1300 rpm i pedal gazu nie reaguje. Wypedalowanie pokazało 3 błędy ecn 1120 i 1122 oraz 50074
Pierwsze dwa zleciłem mechanikowi według. Instrukcji na forum przeczyszczenie ecu i styków. Ale przy błędzie 50074 zdań jest tak dużo jak się pozbyć że musiałbym pół silnika wymienić. Zacznę może od wymiany czujnika ciśnienia doładowania i sprawdzenia rur. Czy macie jakiś inne polecenia lub pomysly proszę o pomoc. Może komuś udało się to naprawić.
fario92
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 wrz 2019, o 20:39
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Re: 3 błędy i brak mocy

Postprzez szmic » 10 wrz 2019, o 07:27

błąd 50074 opisywałem nie raz , wszyscy po odczycie kompem źle go interpretują (czujnik prędkości własnej pojazdu) a usterka leży w elektrozaworze podciśnienia, w silnikach DTJ/DTR znajdziesz go z tyłu silnika prawa strona, z góry jest niewidoczny więc dostęp z kanału
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.