Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wymiana tylnych głośników, demontaż obić z tyłu.

Moderatorzy: piotii, miranda

Wymiana tylnych głośników, demontaż obić z tyłu.

Postprzez piecykkk » 3 sie 2013, o 17:57

Witam.
Moi drodzy mam taką sprawę... Ostatnio przymierzyłem się do wymiany głośników w swojej astrze GTC, wymiana głośników z przodu nie przyniosła mi jakiegoś wielkiego trudu, jednakże gdy zabieralem sie do wymiany ich z tylu, zaczelo sie to robic juz nie takie latwe jak z przodu. znalazlem tylko jedna srube typu torks, ktora trzymala obicie boczne z tylu i to tyle. domniemam ze bede musial wykrecic srube od pasa i na dole od tej prętu ktory trzyma dół pasa bezpieczenstwa, a co dalej ... ?
czy ktos z was osobiscie wymienial glosniki z tylu i ma jakas wiedze na ten temat ? byl bym bardzo wdzieczny o jakis krotki opis co i jak zrobic, albo jakies podpowiedzi bo po przyjrzeniu sie temu wszystkiego odnioslem wrazenie ze bede musial rozmontowac caly tyl aby te glosniki wymienic, wlacznie z wyciaganiem kanapy i demontażem tylnych przyslupkowych obic, nawet tych przy klapie bagaznika, a jednak wolal bym tych problemow uniknac jesli to okaze sie mozliwe.
pomozcie plz :)
pozdrawiam
piecykkk
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 11:08
Silnik: 2.0T Z20LER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.