Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Prośba o podmianke cewki zaplonowej

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Prośba o podmianke cewki zaplonowej

Postprzez PawelPlk » 11 gru 2015, o 09:38

Witam. Mam prośbę do forumowiczów z okolic Tomaszowa lubelskiego, czy mógłby mi ktoś udostępnić na chwilę cewke zapłonowa, przepływomierz lub/ i sondę? za drobną opłata lub oczywiście za dobrego czteropaka :-D auto mi szarpie i nie chce normalnie przyspieszać, czyscilem egr kanały w kolektorze i przepustnice. Po tych zabiegach zaczęły falowac obroty i czasami po dojechaniu do skrzyżowania obrotomierz spada do 500 obr a samochód się przydlawia. Może ktoś wie co jest grane i wyciągnie do mnie pomocna dłoń. Pozdrawiam Paweł.
PawelPlk
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 09:26
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Prośba o podmianke cewki zaplonowej

Postprzez PawelPlk » 11 gru 2015, o 15:28

Odlaczylem sondę, przeplywomierz i brak różnicy, nawet się check nie zapala . No może minimalnie mniej szarpie ale nadal wyczuwam . W dodatku przy nagłym wciśnięciu gazu na biegu jałowym silnik się przydlawia.
PawelPlk
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 09:26
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Prośba o podmianke cewki zaplonowej

Postprzez PawelPlk » 11 gru 2015, o 17:09

Po wyczyszczeniu egr zgasł check ale nadal się dlawi przy przyspieszaniu. wywala błędy 110 171 135 1405 148306
PawelPlk
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 09:26
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.