Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

błędy ,check 1,6 benzyna

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Re: błędy ,check 1,6 benzyna

Postprzez umek19 » 8 mar 2016, o 22:09

to czyli tak. Jedziesz sobie i nagle samochód gaśnie,światła gasną(nie da sie zapalić ich), radio nie gra(nie da sie włączyć), przekręcasz stacyjke brak kontrolek rozrusznik nie działa, czekasz jakiś czas i wszytsko zaczyna działać. Poszukaj miernika , kupisz w kazdym sklepie nawet spożywczym i będziesz mierzył jak sie wyłączy gdzie dochodzi prąd czyl prąd na akumulatorze, prąd na module bcm, bezpiecznikach obok bcm itp. no bo gdyby to był akumulator to samochód nie zgaśnie w trakcie jazdy. Gdy mi padł akumulator to samochód zgasł gdy pracował na luzie i już nie odpalił , brakowało kontrolek bo nie było wcale pradu- tylko 3v. Pożycz od kogoś akumulator albo kup sobie jakis uzywany do testów, u nas w miescie sa nowe po 150zl oczywiscie firma krzak ale na testy sie nadaje
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: błędy ,check 1,6 benzyna

Postprzez mamaj » 26 mar 2016, o 20:13

Nareście autko myślę, że zrobione więc tak do wymiany był jednak sterownik dodatkowo wymienione mam świece i cewkę na razie zrobione mam 170km i autko jeździ normalnie jeszcze trochę pojeżdżę i dam znać za jakieś dwa tygodnie czy dalej jest ok.
mamaj
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 18:54
Lokalizacja: Rybnik
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: błędy ,check 1,6 benzyna

Postprzez mamaj » 13 kwi 2016, o 21:27

z moją astrą wszystko w najlepszym porządku tak jak pisałem wymieniony sterownik silnika oraz świece i cewka więc temat uważam za zamknięty

pozdrawiam mamaj (Bartek)
mamaj
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 18:54
Lokalizacja: Rybnik
Silnik: 1.6 Z16XEP

Poprzednia strona

Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.