Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Kontrolka silnika, błąd.

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Kontrolka silnika, błąd.

Postprzez ochentm » 8 lis 2014, o 22:20

Witam, dziś zapaliła mi się kontrolka silnika w Astrze. Była ulewa, nie wiem czy ma to wpływ, może ktoś miał jakiś taki sam przypadek że woda coś zalała i namieszała gdzieś w elektryce?
Ogolnie sprawdziłem kody błędów metodą gaz-hamulec i wyszło: 030100, 030200 030300 030400, 031400.

Kupiłem na ebay uk, op coma chinskiego ale nie mogę zainstalować sterowników dodanych do kabla. Wszystkie ikonki które są służa do deinstalacji programu, gdzie nawet go nie mam zainstalowanego.

Ogolnie auto przejechane ma 90.000 mil, silnik nie osłabł, moc jest jaka była.
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Moderator:
Odnośnie OP-coma nie pomogę bo nie znam się...
Odnośnie błędów 0301(trafiłeś na serie wadliwych modułów)... nic nie rób póki moduł nie padnie skoro auto "śmiga" i spalanie jest w normie
Pozdrawiam
ochentm
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lis 2014, o 22:12


Re: Kontrolka silnika, błąd.

Postprzez ochentm » 9 lis 2014, o 17:00

Dzięki za odpowiedz. Czy mam wobec tego się obawiać się czegoś grubszego?

Jesli może to świadczyć o czyms złym w następstwie to samochód po prostu sprzedam.


Moderator:
Będziesz musiał wymienić tylko moduł (200-300 zł) i nie musisz sprzedawać auta- nic złego, "grubszego" itd. nie grozi!!!- to wbrew prawom mechatroniki :)
Pozdrawiam
ochentm
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lis 2014, o 22:12


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.