Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Szarpanie i autko z kluczykiem a brak błedów

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Szarpanie i autko z kluczykiem a brak błedów

Postprzez paulinka2015 » 30 lis 2015, o 18:25

Witam! Pojawia sie u mnie najczesciej po odpaleniu ale przy ciepłym i także zimnym szarpanie tak jakby na 3 gary chodził trwa to chwilke i kontrolka znika a auto pracuje normalnie czasami jade 100km i jest spokój a czasem robi sie czesto. Metoda gaz hamuec i na kompie nie pokazuje żadnych błędów. Z góry dziekuje za pomoc
paulinka2015
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 16:35
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Szarpanie i autko z kluczykiem a brak błedów

Postprzez drahe » 30 lis 2015, o 20:49

Ta metoda nie pokazuje wszystkich błędów. Skoro pali się kontrolka błędy muszą być.
Podjedz na komputer.
drahe
Weteran
 
Posty: 599
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:47
Lokalizacja: Zabrze
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Szarpanie i autko z kluczykiem a brak błedów

Postprzez paulinka2015 » 30 lis 2015, o 23:20

Byłem i błedów niema. Nawet jak stacyjke przekrecisz to odrazu autko z klucz. gaśnie. Jak zaczyna szarpać oświeca sie po czym zaraz gasnie, ostatnio była wymieniona sonda lamba cewka wymieniana około 30 tys km temu i swiece. Wiec chyba ok powinno być. Mam nadzieje ze silnik sie nie rozlatuje
paulinka2015
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 16:35
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.