Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wasze opinie o dwóch Astrach H

Wasze opinie o dwóch Astrach H

Postprzez qndziu » 3 mar 2014, o 19:28

qndziu
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 17:26


Re: Wasze opinie o dwóch Astrach H

Postprzez lyan » 4 mar 2014, o 20:20

Witaj,
nawet nie przeglądałem oferty, jak widzę, auto z Niemiec z przebiegiem 130tyś to się śmiać chce.
lyan
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 11:28

Re: Wasze opinie o dwóch Astrach H

Postprzez kemot1024 » 6 mar 2014, o 12:52

Zgadzam się z poprzednim postem, z takim przebiegiem faktycznie spokojnie można kupić samochód u naszych zachodnich sąsiadów ale ile wtedy kosztują ???? :D Ja osobiście nie polecam silnika 1,4 ze względu na osiągi i nie adekwatne do nich spalanie, Polecam poprzeglądać strony niemieckie autoscout24.de i mobile.de aby zorientować się jakie są ceny
P.S. Z niemiec mam sprowadzoną astrę h 2006 r (sam sprowadzałem) i sąsiad też sprowadzał astrę i mniej więcej wiem jak trudno kupić tam godny polecenia samochód za rozsądną cenę....
kemot1024
Kierowca
 
Posty: 20
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 09:22
Silnik: 1.8 Z18XER

Re: Wasze opinie o dwóch Astrach H

Postprzez lyan » 6 mar 2014, o 22:13

Od połowy grudnia szukałem astry h. Obejrzałem kilka aut, właśnie kupiłem choć nie opla. Nie podejrzane wydaje się, że auta w jednym komisie mają te same przebiegi? Pewnie silnik pluje olejem , że hej.
lyan
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 11:28


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.