Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Skrzynia biegów 6 biegowa. Ruszający się lewarek film

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Re: Skrzynia biegów 6 biegowa. Ruszający się lewarek film

Postprzez Magda » 1 paź 2014, o 21:20

Tylko, że u mnie jest tak samo jak na filmiku D_D100. Rozmawiałam już ze "skrzyniarzem", za robocizne weźmie 350 zł, ale powiedział, że jest w stanie sprawdzić co jest przyczyną jak wyjmie skrzynie, dlatego nie chce na ta chwile wymieniac poduszek, bo może to nie bedzie potrzebne :) na pewno napisze, jak to sie u mnie zakonczylo.
Magda
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 wrz 2014, o 10:10


Re: Skrzynia biegów 6 biegowa. Ruszający się lewarek film

Postprzez sparspar » 2 paź 2014, o 15:02

Czytajcie ze zrozumieniem!. Nikt nie każe wam na forum kupować nowych części..... My podpowiadamy, pomagamy, sugerujemy i w większości usterek mamy racje :)
Najpierw masz upewnić sie co do 1 poduszki skrzyni bo ona daje podobne objawy.....grrrr :)
....juz prościej wytłumaczyć sie nie da
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Skrzynia biegów 6 biegowa. Ruszający się lewarek film

Postprzez Magda » 20 paź 2014, o 17:46

U mnie to zakończyło sie troche inaczej, musialam wymienic lozyska w skrzyni i kolo dwumasowe. Po znajomosci zaplacilam za calosc 2500 zl. Przynajmniej bede miala spokoj na jakis czas.
Magda
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 wrz 2014, o 10:10

Re: Skrzynia biegów 6 biegowa. Ruszający się lewarek film

Postprzez sparspar » 22 paź 2014, o 16:37

A teraz pomyśl sobie: jak ustrzec sie przed kolejnymi wydatkami bo czasy nie sa lekkie -czlowiek wypruwa sobie przez caly dzien flaki aby zarobic te 2 kola...
Jeżeli poruszasz się po mieście to po co Ci diesel...?" Na przyszłośc nie sugerujcie się tym, że diesel mało pali i jest super fajny, itd.... (był kiedyś)
Kto kupuje Diesla do miasta... tzn. rano jedzie do pracy i wraca , krąży po mieście- tzn. Nic nie wie i nie zdaje sobie sprawy , ze diesel lubi obciazenie stale!-dzieki ktoremu zrobisz 300tys. km bez wkladania kasy w auto

Ps. Nie zrozumcie mnie zle, ale mowie na przykladzie wiedzy, doswiadczenia, i osob , ktore znam i maja nawet 200 konne diesle w miescie, jezdza na 3 biegu, korki i po pewnym czasie pojawiaja sie problemy....wydatki...To tak zgrubsza...
Znam takich co maja samochody po 20 tys. a wlozyli po 10 tys. w remonty....
Jak chcesz to zaloz nowy watek bo tu na forum takiego nie ma: Diesel vs Benzyna a sama zobaczysz ....
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Skrzynia biegów 6 biegowa. Ruszający się lewarek film

Postprzez Magda » 22 paź 2014, o 18:39

a kto powiedzial, ze ja go kupilam tylko po to zeby po miescie jezdzić? To fakt, że częściej po mieście niż w trasie, ale swoje wyjeżdże.



Moderator:
Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie....(że częściej dieslem jeździsz po mieście- to w zupełności wystarczy żeby dać cwanym koncernom zarobić i płacić za usterki)
Dla przypomnienia: zrobić silnik,skrzynie biegów itd. w tych czasach na milion kilometrów to żaden problem...Tylko kto wam na to pozwoli i czy jest to opłacalne dla koncernów....
Chcesz samochód to płac dużo, dużo dużo- z takiego założenia wychodzą producenci

Pozdrawiam sparspar
Magda
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 wrz 2014, o 10:10

Poprzednia strona

Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 32 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.