Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Samochód z kluczykiem, turbina, wydech

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Samochód z kluczykiem, turbina, wydech

Postprzez gresopi » 31 lip 2014, o 21:23

Witam wszystkich forumowiczów! przejdę od razu do rzeczy...kupiłem jakis czas temu astre h 1.7cdti 101km prawdopodobnie bez dpf-u (na drzwiach widnieje symbol 1.4) przez pewien czas wszystko bylo ok...bylo ;/ pojawil sie problem z kontrolka samochodu z kluczykiem. poczatkowo tylko i wylacznie przy predkosciach 160-170 na 5tym biegu, wtedy obroty spadaly do 3 tysiecy nawet jak mialem pedal do konca...zwykle przechodzilo po okolo 30 sec cos takiego i mozna bylo jechac dalej ale problem sie pojawial bardzo czesto...ostatnimi czasu juz nawet na 2,3 i 4ce wlacza sie i nie wiem za bardzo o co chodzi, dodam do tego ze bardzo kopci z tlumika. Znajomi mi radzili bym przedmuchal turbine i takim sposobem przejechalem sie do pracy (30km) na 4ce przy obrotach 4 tysiace i kluczyk sie nie wlaczyl i myslalem ze bedzie ok, ale sie przeliczylem...w drodze powrotnej (autostrada) problem ponownie powrocil gdyz jechalem juz normalnie na 5tym biegu 140km/h. niewiem co dalej z tym robic, ponadto wydobywa sie dziwny odglos podczas przyspieszania na kazdym biegu procz jedynki, tak jakby cos zasysalo powietrze w okolicach maski. Drodzy forumowicze, wiem ze bylo sporo podobnych tematow jednak kazdy sie rozni szczegółami i postanowilem zalozyc nowy na ten temat.

Z góry dzieki za wszelkie podpowiedzi!
gresopi
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 14:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Samochód z kluczykiem, turbina, wydech

Postprzez sparspar » 1 sie 2014, o 22:02

Kolego w pierwszej kolejnosci to proszę odczytać błędy....bo przyczyn może byc tyle ile forumowiczów na tym forum.
Nauczcie się tego! a znajomi tego Ci nie doradzili?


ps. Panie Moderator czy ktoś tu dba na forum o porządek?
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Samochód z kluczykiem, turbina, wydech

Postprzez gresopi » 4 sie 2014, o 11:28

odczytalem metoda hamulec gaz i pokazal sie ECN 070358
gresopi
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 14:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Samochód z kluczykiem, turbina, wydech

Postprzez sparspar » 10 sie 2014, o 09:49

.... Twoj bład to P 0703

http://astra-3.pl/tips.php?id=7#up
http://astra-3.pl/ecn_search.php

poczytaj sobie na forum jak odczytywać błedy i dziwi mnie to , ze Twoj bład nie jest adekwatny do tego co podałes,....musisz podłaczyc pod jakis program
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.