Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Mruczenie, buczenie 1.9 CDTi 150 KM

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Mruczenie, buczenie 1.9 CDTi 150 KM

Postprzez yaro1983 » 29 sie 2014, o 12:15

Witam'
Czasami w mojej asterce występuje dziwne jakby mruczenie, buczenie wydobywające się z okolic tak mi się wydaje turbo. Najczęściej objaw występuje, kiedy na zewnątrz jest temperatura, tak mniej więcej powyżej 20 st. :) Po zgaszeniu silnika słychać je jeszcze przez ok 2 sek, po czym zanika. Niedawno ktoś mi powiedział, że to niby elektrozawór przy turbosprężarce i że to normalny objaw, ale jak pisałem powyżej występuje najczęściej kiedy na dworze jest ciepło. Czy spotkaliście się z podobnymi objawami? Żadne błędy mi nie wyskakują. Nadmienię, iż delikatnie obchodzę się moim samochodem :)
yaro1983
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 sie 2014, o 12:04
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: Mruczenie, buczenie 1.9 CDTi 150 KM

Postprzez sparspar » 29 sie 2014, o 16:32

Spokojnie, niech sobie buczy. U mnie w golfie buczał tak ze 2 lata i wszystko działało tak jak powinno.
Poki samochod pracuje poprawnie to nie ma czym sie przejmować i nawet nie wymieniałbym zaworka bo po co?- skoro auto jeżdzi.... i nie zawodzi
pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.