Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Błąd ECN 213972

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Błąd ECN 213972

Postprzez LIEBHER84 » 2 wrz 2015, o 18:49

Drodzy forumowicze czy ktoś pomoże odnośnie błędu Ecn 213972.Zaczeło się że rozładował mi sie nowy akumulator zakupiony w listopadzie ubiegłego roku.Całkowicie.Obecnie jestem za granicą wiec autko było odpalone z kabli.Po wejściu w bc coś jest nie tak z ładowaniem pokazuje 13.5 13.6.Po kolejnym odpaleniu 14.1 13.9.Pojawił sie również taki problem że mruga mi kontrolka od świec żarowych. Auto chodziło do dej pory dobrze. Nadmienie że jakiś tydzien temu zdarzył mi sie taki przypadek że auto zaczeło dziwnie pracować obroty były po wyżej 900 obrotów i brzmiał jak traktor.bo dłuszym przegazowaniu przeszło mu myślałem że to filtr cząstek stałych.Pomóżcie bo do domu mam 1200 km i jestem załamany.Nr tego błedu nie moge znaleść na necie znalałem zbliżone ale tego nie trafiłem. Dzięki z góry.
LIEBHER84
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 12:25
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTJ


Re: Błąd ECN 213972

Postprzez LIEBHER84 » 2 wrz 2015, o 19:47

Chciałem dopisac ze auta już dzisaj nie odpaliłem akumulator rozładowany.Pomózcie prosze.
LIEBHER84
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 12:25
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTJ


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.