Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

awaria

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

awaria

Postprzez Endriu900+ » 14 sty 2016, o 12:38

Witam ,mój problem polega od jakiegoś czau zapal ię i gasnie kontrolka inpekcji kluczyk z autem po krótkiej jezdzie w terenie gasnie po przyjezdzie z dłuższej trasy zapala sie i niegasnie mechanik stwierdził że przypomina o np ymianie oleju ,na komputerze był błąd tego i zotał usunięty po jakimś czasie ok tyg powracał i dalej jest z tym problem ale nic sie niedziało i mozna było jezdzic.Obecnie wracaając z trasy zapaliła ię kontrolka ilnika i auto zaczeło szarpac i zmieniac obroty ledwo dojechałem do miejsca zamiezkania obecnie auto w warsztacie czeka na diagnoze co dalej auto po wymianie pompy paliwa i regeneracji wtrysków silnik 1,9 CDTI 101 km czy ktos ma jakąs ugestie do przyczyny zachowania pozdrawiam klubowiczów.
Endriu900+
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 12:30
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL


Re: awaria

Postprzez umek19 » 20 sty 2016, o 23:34

przeładowanie lub jakaś usterka elektrczyczna może egr? są jakieś błędy
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: awaria

Postprzez Mack` » 28 sty 2016, o 08:58

To ze gaśnie i pojawia się to wina błędu. Zakładam, że problem z EGR masz kolego. Tekst mechanika z gaśnięciem i pojawianiem się ikony, że informuje o wymianie to ręce mi opadły na taką teorie mechanika. Koleś lepszy jak wróżbita Maciej.
Avatar użytkownika
Mack`
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 13:26
Lokalizacja: Kielce
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: awaria

Postprzez Damian_PL » 28 sty 2016, o 09:29

Miałem podobne objawy jak kolega, okazało się że przyczyną był EGR i wszystko co z nim związane tutaj masz cały wątek poczytaj może ci pomogę :)
viewtopic.php?f=5&t=3367
Damian_PL
Klubowicz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 08:54
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 77 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.