Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Zapieczony zamek w drzwiach

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Zapieczony zamek w drzwiach

Postprzez Dziopski » 20 sty 2016, o 20:02

Witam! Nawalił mi pilot. Próbowałem otworzyć kluczem(kiedyś działał),nic z tego zapieczony.Jakieś domowe sposoby na uruchomienie zamka? Albo jak się do niego dostać i nie popsuć tapicerki, no i czy można naprawić wkład?
Dziopski
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lip 2013, o 19:10
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Zapieczony zamek w drzwiach

Postprzez umek19 » 20 sty 2016, o 23:04

lej wd40 lub coś podobnego do zamka bo szczerze i tak nie masz wyjścia wkładaj kluczyk i wyjmuj aż zadziała jeśli jesteś pewny, że kiedyś działało, nie wymieniaj baterii w pilocie bo wykodujesz pilota a może zadziała zanim otworzysz, zamek naprawi ci każdy kto naprawia zamki zapewne zgniły sprężynki dorobią co chcesz zamek do kluczyka/ kluczyk do zamka obojętne "jak Pan chce", spróbuj drugim kluczykiem lub pilotem, jak nie otworzysz to nie wybijaj szyby ,czasami ten co będzie ci naprawiał zamek otworzy ci taniej niż szyba a najtańsza wcale nie jest najmniejsza, Mógłbyś sam naprawić bębenek ale masz sprężynki i blaszki do wkładki? Często wywala się zepsute blaszki/sprężynki a zostawia dobre, możesz włożyć jakiś drut miedzy szybę a drzwi i próbować otworzyć. Ostatnio otwierałem tak: podniosłem samochód, zdjąłem nadkole i kolo przednie, odpiołem przewód z drzwi i zasiliłem szybę i się otworzyła, możesz zasilić siłownik zamka w oplu ta opcja jest łatwiejsza, Robiłem to pod kolegi blokiem razem z kolegą wieczorem i spodziewałem się policji ale nie przyjechała, wcześniej rozwiercaliśmy zamek wiertarką ale okazało się że cięgno zamka nie jest podłączone a drzwi były zaryglowane
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Zapieczony zamek w drzwiach

Postprzez PiotrWłocławek » 21 sty 2016, o 00:01

Olej w sprayu. Do kupienia np w sklepie z militariami. Bardzo to polecam. U mnie wd40 i inne cuda nie dawały rady. Olej kilka razy dałem i wkładka puściła. Może weź olej w strzykawce tam wciśnij.

pozdrawiam.
PiotrWłocławek
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 21:26
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.