Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Dziwny dźwięk pod maską 1.7 CDTI GTC

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Dziwny dźwięk pod maską 1.7 CDTI GTC

Postprzez drromus » 2 sty 2017, o 23:50

Witam,
poniżej wysyłam link z dziwnym odgłosem dochodzącym z silnika. Dzieje się to wyłącznie jak jest zimno, ok. +3 st. C i poniżej, wtedy też załącza się komunikat na komputerze "Slippery road". Odgłos jest podobny do pstrykania lub jakiegoś zwarcia prądu- sam nie wiem. Proszę posłuchajcie...

https://megawrzuta.pl/download/2d01f841 ... 6e175.html

Czy macie jakieś pomysły czy to może być jakaś awaria- i czego?, czy tak po prostu ma być (choć nie wydaje mi się)... Auto jeździ normalnie.
drromus
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 lip 2016, o 12:43
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Dziwny dźwięk pod maską 1.7 CDTI GTC

Postprzez drromus » 9 sty 2017, o 18:56

Witam,

Umieszczam również linka na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=YNmCgWR ... e=youtu.be
drromus
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 lip 2016, o 12:43
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Dziwny dźwięk pod maską 1.7 CDTI GTC

Postprzez umek19 » 13 sty 2017, o 02:18

no dziwny dzwiek obstawiam katalizator lub te okolice, szybko zagrzewajacy sie metal i tak gdzies na obejmach sie metal roszerza
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.