Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

piski z rozrusznika

Tutaj trafiają posty i wątki zaśmiecające Forum

piski z rozrusznika

Postprzez jeffX » 14 sty 2014, o 12:27

Witam,

Pytanie moje dotyczy rozrusznika mianowicie po przekręceniu rozrusznikiem i odpaleniu słychać wyraźny pisk. Pisk na pewno nie wydobywa się z paska. Mechanik rozebrał rozrusznik (hitachi) i twierdzi że zbierają się w nim bliżej nieokreślone opiłki:/ Wyczyścił, nasmarował, po 2 tygodniach to samo. Znów wizyta i znów smarowanie tylko jakimś środkiem o mniejszej lepkości i w mniejszej ilości żeby znowu ww. opiłki się nie nazbierały i nie powodowały pisków. Po kolejnych 2 tyg. to samo. Twierdzi że rozrusznik w dobrym stanie i podejrzewa ze może sypać sie sprzęgło czy dwu masa powodując zapychanie rozrusznika jakimiś paprochami. Mechanikiem nie jestem - wiem gdzie sprzęgło i dwumas sie znajduje ale nie wiem gdzie rozrusznik i czy taka szansa istnieje żeby przez któreś z tych dojechanych elementów paprać rozrusznik. Miał ktoś jakieś przygody tego typu? Niby zwykły pisk a potrafi wkur*** ;)
jeffX
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 gru 2013, o 20:27
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.