Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Nie umie wlaczyc komputera pokladowego

Tutaj trafiają posty i wątki zaśmiecające Forum

Nie umie wlaczyc komputera pokladowego

Postprzez adamiax » 31 sie 2012, o 14:26

Panowie mam maly problem. Posiadam Astre H 1.6 2007 klimatronik z wyswietlaczem GID .Wyczytalem ze nie powinienem miec problemun z aktywacja komputera pokladowego w celu wyswietlania informacji o spalaniu itd. Udalem sie wiec od razu do serwisu Opla w Sosnowcu i tam Panowie zabrali sie za aktywacje. Niestety powiedzieli mi ze na ekranie podczas wyswietlania informacji stacji radiowej i temperatury klimatyzacji itp jest nadal pusto. Dopiero jak nacisne BC wyswietlaja mi sie BC1 BC2 i w obu przytpadkach jest tylko ilosc przejechanych kilometrow, srednia predkosc ilosc spalonej benzyny i srednie spalanie nic wiecej .Oczekiwalem na pierwszym ekranie informacji np.tymczasowe spalanie lub mozliwosc zmiany a po nacisnieciu BC wiecej informacji. Panowie powiedzieli ze z tego wyswietlacza nie da sie wiecej nic zrobic.Wydaje mi sie ze to jakies bzdury bo nikt na forum nie pisal o takiej sytuacji. Prosze o fachowa pomoc bo wydaje mi sie ze przy tym wyswietlaczu nie powinno byc zadnych problemow.Jedna uwaga , jak drugi raz nacisne BC wyswietlaja mi sie jakies serwisowe komunikaty o temeraturze, ladowaniu, i tez sa tam wtedy wszystkie parametry spalania czyli chwilowe ,srednie ,dystans itd.Czyli logicznie myslac sam komputer widzi i ma te informacje tylko nie moze je wyswietlic w nalezyty sposob. Prosze o pomoc ,czy u mnie da sie cos zrobic .W Oplu rozkladaj rece ze zrobili wszysko co mogli . Mam nadzieje ze pomoze mi ktos w tym problemie Pozdrawiam

Zdublowany post i w dodatku nie na temat - do kosza!
adamiax
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 sie 2012, o 14:13
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.