Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem z radiem

Moderatorzy: piotii, miranda

Problem z radiem

Postprzez sahar » 1 maja 2020, o 15:15

Siema.
Stałem się właścicielem Astry H z 2005, jest następująca sytuacja: radio jest wymienione przez poprzedniego właściciela na JVC 1din, nie mam carpassa, nie mam informacji czy oryginalne radio zostało wylogowane, na kierownicy nie ma sterowania.
Ekran żyje swoim życiem, oczywiście nie mam możliwości ustawienia języka/czasu/daty/czegokolwiek, opcom będę miał na dniach.
Da się jakoś sprawdzić czy radio zostało wylogowane?
Czy jeśli kupię wylogowane radio to jest jakiś sposób na wylogowanie tego oryginalnego radia, jeżeli okaże się że nie było wylogowane (bo domyślam się, że trzeba wylogować stare przed montażem nowego, ale nie mam starego fizycznie w aucie)?
sahar
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 maja 2020, o 15:14
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Problem z radiem

Postprzez szmic » 2 maja 2020, o 14:21

stare radio do niczego nie jest Ci potrzebne, trzeba inaczej zrobić procedurę logowania z nowym - używanym radiem itd.. , kupić wylogowane lub z pinem
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.