Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Podgrzewanie lusterek

Moderatorzy: piotii, miranda

Podgrzewanie lusterek

Postprzez luksus007 » 25 kwi 2014, o 13:24

Witam,
przeszukałem forum u chodź znalazłem podobne wątki, żaden nie odpowiedział dokładnie na moje pytanie.

Posiadam Astre 1.7 GTC z 2007r. bez elektrycznych lusterek ale elektryką do ich ustawiania.
Przeglądając allegro można znaleźć wkłady podgrzewające, więc chciałem takowe zakupić (bowiem odkleiło mi się lusterko i potłukło, to już zrobię mały upgrade w Astrze :) ).

Tylko czy nie będzie problemu z podłączeniem tego dziadostwa? Niektórzy przy astrze g, wpinali się samodzielnie pod ogrzewanie tylnej szyby, czasem można znaleźć kostkę do ogrzewania i wystarczy podłączyć kable. Tylko na co mam zwrócić uwagę? Od elektryki i tak będzie tam instalacja, ale co mi powie, że mogę podłączyć do niej ogrzewanie lusterek? Wolałbym przed zakupem wiedzieć co muszę zrobić, by to działało. Zakładam, że z wyjęciem wkładu nie będzie większej filozofii. Chodź też będzie to mój pierwszy raz kiedy się bawię lusterkiem.

Za wszelkie rady będę bardzo wdzięczny.
luksus007
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 13:17
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Re: Podgrzewanie lusterek

Postprzez mateusz » 25 kwi 2014, o 16:55

hej ja tez nie wiedzialem ze mam podgrzewane lusterka. poprostu wlacz podgrzewanie tylnej szyby i sprawdz potem czy to drugie lusterko jest cieple. jesli tak to masz podgrzewane :) ja tak sprawdzilem u siebie. podgrzewane szyby to standart w astrach. ja tez nie mam elektrycznie skladanych tylko ustawiane
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.