Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Jaki poprawny index do wyswietlacza?

Moderatorzy: piotii, miranda

Jaki poprawny index do wyswietlacza?

Postprzez emitop » 8 maja 2014, o 18:59

Witam
Probowalem sam uruchomic komputer w astrze 1,9dth 2005 r
Niestety wgrywalem juz kilka indexow i kazdy wydaje mi sie niepoprawny
w tej chwili jest 901
Wstazania jakie mam to chyba :
1 srednia predkosc
2 przejechany dystans
3 spalone paliwo
4 chyba srednia spalania
jak ustawic spalanie chwilowe i zasieg?
emitop
Kierowca
 
Posty: 24
Dołączył(a): 26 kwi 2014, o 11:27
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: Jaki poprawny index do wyswietlacza?

Postprzez umek19 » 26 gru 2015, o 23:59

sam walczyłem z tym problemem bo madrzy ludzie kazali podniesc o jeden wiecej a ja nie wiedzialem , że takiego jak mam nie ma w programie ale juz mam wszystkie (miałem od 2 dni samochód). Z tego co wiem index zalezy od daty zamrozonej ramki ma byc "7 albo 2" wskaznika paliwa i jego rodzaju. Dla diesla ma być 02 jesli data zamrozenia jest 20.04.2004 po tej dacie ustawiasz 007 ,jesli nie masz 007 to weżmiesz z katalogu w opcomie 1301 ah i przenies do 1201 ah i będzie działać. Jak coś to pisz postaram sie pomóc. Walczyłem sam z tym tydzień czasu i nikt mi nie pomógł. 009 jest dla liniowe napięcie typ b czujnika paliwa
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.