Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Moduł CIM ?

Moderatorzy: piotii, miranda

Moduł CIM ?

Postprzez 1530 » 1 lip 2014, o 20:32

Na wstępie przepraszam, że tak aktywnie pytam na forum o moje problemy z autkiem, ale niedawno kupiłem i chce doprowadzić do porządku.
Astra H 1.8 Z LPG BRC.Miałem problemy klaksonem pogłaśnianiem z kierownicy. Znajomy elektryk samochodowy dobrał się do modułu CIM, przeczyścił poprawił kabelki i problemy ustąpiły. Ustawił mi światła do jazdy dziennej na pozycje 5 (na przełączniku świateł ustawione na automat), czyli włączały się przednie po uruchomieniu silnika a po zmierzchu czujnik załączał tył i podświetlanie w kabinie. Dwa dni temu syn zrobił trasę około 200 km po powrocie zauważyłem, że światła nie zapalają się już jak przedtem w pozycji auto i zapalił się chek.Po podłączeniu przez elektryka przez op-coma niby aktywna pozycja 5 jazdy dziennej a światła nie włączają się i do tego nieaktywne trzy błędy.Po wykasowaniu błędów i ponownym zaprogramowaniu wszystko na razie wróciło do normy. Czy może już pada moduł CIM i trzeba wymienić? Czy inny problem góry dziękuje za poradę?
Do wglądu daje zrzut z op-coma-błędy

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/3702548/1
1530
Kierowca
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 15:20
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.