Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Proszę o pomoc...

Moderatorzy: piotii, miranda

Proszę o pomoc...

Postprzez dorotkussssss » 14 wrz 2014, o 19:04

Jestem posiadaczką od Maja 2014 Opla Asta III z 2004 zroku z silnikiem 1.4. Wczoraj wracając z pracy chcąć użyć klaksonu zorientowałam się że nie działa niestety na domiar złego co jakiś czas pojawiają sie komunikaty na komputerze o "sprawdzanie klocków hamulcowych" i "wyłaczenie świateł hamowania" coś takiego. Czy to może mieć coś ze sobą wspólnego? Nie ukrywam nie znam się na tym kompletnie. Proszę o pomoc.
dorotkussssss
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 wrz 2014, o 18:50
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: Proszę o pomoc...

Postprzez tuszok » 14 wrz 2014, o 19:26

Może mieć coś wspólnego ale nie musi ;)
Możliwe, że pada CIM ale w pierwszej kolejności radziłbym podjechać do mechanika lub poprosić kogoś znajomego co się zna na samochodach aby sprawdził klocki hamulcowe czy faktycznie klocki należy wymienić. Nie muszę chyba pisam czym grozi jazda bez hamulców.
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Proszę o pomoc...

Postprzez dorotkussssss » 14 wrz 2014, o 19:31

To wiadomo tak zamierzam właśnie zrobić wizyta u mechanika-eletryka we wtorek zobaczymy co to się okaże że mojej laluni dolega.
dorotkussssss
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 wrz 2014, o 18:50
Silnik: 1.4 Z14XEP


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 7 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.